Начертите четырехугольник вершины которого находятся в точках A(1;1) B(5;4) C(6;2) D(3;0) и

вычеслите его площадь​

Ответы на вопрос

Отвечает Минский Арсений.

Відповідь:

площа 12

Покрокове пояснення:

Щоб розв'язати подібне завдання нам необхідний схематичний рисунок. Цей чотирикутник можна розбити на два трикутника як на рисунку і тоді у нас основа буде дорівнювати 6 клітинок, а висота трикутника 6-4=2 клітинки. Як нам відомо площу трикутника можна знайти як половина добутку висоти на сторону до якої ця висота проведена, тоді отримаємо 0.5*2*6=6, але не треба забувати про те що нам необхідна площа чотирикутника. Другий трикутник буде точною копією першого, тоді їх площі є однаковими, а загальна площа чотирикутника буде дорівнювати сумі двох площ трикутників, тобто 6+6=12