Довжина маршруту,який автобус проходить за 7/10 год,дорівнює 20*1/4км.Автобус рухається на маршруті

зі швидкістю 45 ким/ год і робить 10 зупинок. Скільки часу в середньому витрачається на кожну зупинку автобуса?

Ответы на вопрос

Отвечает Обидина Анастасия.

Ответ: 1/40

Пошаговое объяснение:

20целых 1/4 : 45 = 81/4 : 45 = 81/4 * 1/45 = 9/4 * 1/5 = 9/20 ч за такое время автобус проходит путь без остановок

7/10 - 9/20 = 14/20 - 9/20 = 5/20 = 1/4 ч такое время занимают остановки

1/4 : 10 = 1/4 * 1/10 = 1/40 ч уходит всреднем на одну отставку