довжина трамвайного маршруту дорівнює 15 3/4 км. На маршруті є 12 зупинок, на кожну з яких трамвай

витрачає в середньому 1 1/6 хв. За який час трамвай подолає весь маршрут, якщо швидкість дорівнює 13 1/8 км/год ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Анна.

1 1/6 хвилини = 7/6 хвилини. = 1хв (60секунд): 6 * 7 = 70 секунд так переводити час

12 * 1 1/6 хвилини = 12 * 7/6 = (12 * 7) / 6 = 14 хвилин - витрачає трамвай на всі зупинки

15 3/4: 13 1/8 = 63/4: 105/8 = 63/4 * 8/105 = 63 * 8/4 * 105 = (скорочуємо 8 і 4 на 4, 63 і 105 - на 21) = 3 * 2/1 * 5 = 6/5 години - рухається трамвай

1 годину (60 хвилин); 6/5 години = 60: 5 * 6 = 72 хвилини

72 хвилини + 14 хвилин = 86 хвилин = 1 годині 26 хвилин витрачає трамвай на подолання всього шляху