Довжина однієї зі сторін прямокутника дорівнює 14 см, що на 5 см більше за довжину другої сторони.

Знайдіть периметр прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Золотарёва Олеся.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

14-5= 9 см довжина другої сторони

Периметр прямокутника: P=2(a+b)= 2(14+9)= 46 см