Ціна товару 50 Гр спочатку ціну зменшили, на 1/5а потім збільшили на3/10.знайти ціну товару​


Ответы на вопрос

Отвечает Мадихова Альнура.

Ответ: 50,1 грн

Пошаговое объяснение:

( 1/5=0,2)

50 -0,2=49,8 грн  

3/10=0,3

49,8 + 0,3=50,1 грн