Радіус круга дорівнює 16,1 см. Значення числа π≈3,14. Визнач площу цього круга (відповідь

округлити до десятих)

Ответы на вопрос

Отвечает Сковородина Анастасия.

Ответ:

S=813.9 (см^2)

Пошаговое объяснение:

S=пr^2

S=3.14*16.1^2=3.14*259.21=813.9 (см^2)