Радіус круга дорівнює 10,3 см. Значення числа π≈3,14. Визнач площу цього круга (відповідь

округлити до десятих)

Ответы на вопрос

Отвечает Кирьянова Катя.

Ответ:

106.1*π

Пошаговое объяснение:

Воспользуемся формулой S(круга)=π*r^2

S=10.3^2*π=106.1*π