Радіус круга дорівнює 3,4 см. Значення числа π≈3,14. Визнач площу цього круга (відповідь

округлити до десятих) Відповідь: S = см².

Ответы на вопрос

Отвечает Ященко Владимир.

Пояснення:

S= Pi*R²

S= 3,14*3,4²

S= 3,14*11,56

S= 36,2984 см²

до десятих

S= 36,3 см²