Радіус круга дорівнює 7,3 см. Значення числа п~~3,14. Визнач площу цього круга (відповідь

округлити до десятих) Відповідь: S = см2.

Ответы на вопрос

Отвечает Хуяська Васька.

Відповідь:

167,3 см²

Пояснення:

S = Pi*R²

S = 3,14*7,3²

S = 3,14*53,29

S = 167,3306 ≈ 167,3 см²