Радіус круга дорівнює 3,4 см. Значення числа π≈3,14. Визнач площу цього круга (відповідь округлити

до десятих)

Ответы на вопрос

Отвечает Букова Ксюша.

Ответ:

площадь круга 36,3 см²

Пошаговое объяснение:

S=πr²=3,14*3,4²=36,2984 см²≈36,3 см²

Отвечает Живцова Анастасия.

Ответ:

S=36,3 см^2

Пошаговое объяснение:

Дано:

r=3,4 см пи=3,14

Решение:

S=пи×r^2=3,14×(3,4)^2=3,14×11,56=

=36,2984=36,3 cм^2