Радіус круга дорівнює 18,9 см. Значення числа π≈3,14. Визнач площу цього круга (відповідь при

потребі округли до десятих)

Ответы на вопрос

Отвечает Чиркин Кирилл.

Ответ:

1121.6

Пошаговое объяснение:

Площа =пr2

Тоді площа = 18.9 * 18.9 = 357.21п

357.21 * 3.14 = 1121,6394

Округлюємо 1121.6