Радіус круга дорівнює 15,2 см. Значення числа π≈3,14. Визнач площу цього круга (відповідь при

потребі округли до десятих) Помогите прошу!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Иваночко Ваня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

R = 15,2 см

π = 3,14 см

S = ? см²

S = πR²

S = 3,14 * 15,2² = 3,14 * 231,04 = 725,5 см²

Округлено до десятых