Розвязати рівняння 2цілих 1 /17 помножити на (х-0,8)=1 ПЖ ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Маратовна Улжан.
1)переводимо у неправильний дріб:
35/17*(x-0,8)=1
переводимо у дріб:
35/17*(x-4/5)=1
2)розкриваємо дужки(перемножаємо кожен доданок на 35/17)
35/17x-28/17=1
3)домножимо рівняння на 17
35x-28=17
4)35x=17+28
5)35x=45
6)x=45/35
7)x=9/7