Знайти сторони рівноберенего трикутника якщо його периметр 84см А бігна сторона в 3 рази більша за

основу помогите пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Пятых Екатерина.

Відповідь: 12 см, 36 см, 36 см

Покрокове пояснення:

нехай основа  -х, тод і бічна сторона- 3х

Складемо рівняння

х+3х+3х=84

7х=84

х=84:7

х=12(см)- основа

3х= 3*12=36(см)-бічна сторона