Замінити відношення дробових чисел на відношення натуральних чисел 3/8 : 9/16.


Ответы на вопрос

Отвечает Ветошкина Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3/8 : 9/16= 3/8 * 16/9= 2:3