Замінити відношення дробових чисел відношенням натуральних чисел. 17/18÷7/12​


Ответы на вопрос

Отвечает Бутчик Вася.

Відповідь:17/18:7/12=17/18*12/7=34/21=34:21

Покрокове пояснення: