Помогите пожалуйста!! Замінити відношення дробових чисел відношення натуральних: а) 1÷5/8 б)

1/8÷5/6 в) 0,7÷0,03 г) 2цілих 5/6÷ 3цілих 1/4.

Ответы на вопрос

Отвечает Гордина Маша.

а) 1÷5/8 = 1 * 8/5 = 8/5

б) 1/8÷5/6 = 1/8 * 6/5 = 3/20

в) 0,7÷0,03 = 70/3

г) 2цілих 5/6÷ 3цілих 1/4 = (26 + 5)/6 ÷ (34 + 1)/4 = (17/6) * (4/13) = 68/78 = 34/39

Отже, результати заміни відношень дробових чисел на відношення натуральних чисел:

а) 8/5

б) 3/20

в) 70/3

г) 34/39