Замінити відношення дробових чисел на відношення натуральних чисел: 15/8:5/4


Ответы на вопрос

Отвечает Козичко Артём.

Ответ: 15*4/(8*5)=3/2=6/4=9/6.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Емангулов Степа.

Пошаговое объяснение:

 \frac{15 \times 4}{(8 \times 5)}  =  \frac{3}{2}  =  \frac{6}{4}  =  \frac{9}{6}