Довжина кола дорівнює 15,7 м. Округливши число пі до сотих,знайдіть діаметр цього кола.


Ответы на вопрос

Отвечает Маркив Анна.

Ответ:

D = \frac{L}{\pi } =\frac{15,7}{3,14}=5

Пошаговое объяснение: