На скільки процентівизменшеться площа прямокутника зі сторонами 15 см 24 см , якащо сторони

зменшити на 10 процентів? СРОЧНО!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Урманова Улбосын.

Ответ:

На 3.24%

Пошаговое объяснение:

Площа 15*24=360

10% = 360*0,1=36

360-36=324

324/100=3,24