Діти взяли у похід 8 банок консервів з м'ясом ,а банок з компотом у 2 рази більше.скільки всього

банок консервів взяли діти у похід

Ответы на вопрос

Отвечает Dylykova Dasha.

1) 8*2=16(б.) - з компотом
2)8+16= 24 ( б.)