У потязі Чернівці — Одеса є кілька купейнихвагонів, по 36 місць у кожному. Спочатку всі вонибули

зайняті пасажирами. Коли під час зупинкиу Львові з купейних вагонів вийшли 30 пасажирів,то в них залишилося 78 пасажирів. Скільки купей-них вагонів у цьому потязі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Каплунова Варя.

Ответ:

3 купейних вагонів

Пошаговое объяснение:

78+30=108(м.) -у вагонах

108÷36=3(м.)

Отвечает Благодетелев Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - всего купейних вагонів

36x - всего пасажиров, т. к. всі вони

були зайняті пасажирами

36х -30 = 78

36x = 108

x = 3