Верблюд за шість днів пройшов 242 км який шлях він подолав за три дня​


Ответы на вопрос

Отвечает Жамалиев Расул.

Спосіб №1:

За умови, що верблюд рухався з постійною незмінною швидкістю, за три дні він пройде шлях у два рази менший ніж за шість днів:

6 : 3 = 2 дні - тобто за три дні він пройшов половину шляху

242 : 2 = 121  км

Спосіб №2:

Знайдемо скільки верблюд пройде за один день:

242 : 6 = 40\frac{1}{3} км

Знайдемо скільки він пройде за три дні:

40\frac{1}{3} * 3 = \frac{3 * 40 + 1}{3} * \frac{3}{1}   = \frac{121}{3} *\frac{3}{1} = 121км

Відповідь: 121 кілометр.