СРОЧНО ДАМ 25 БАЛ. Середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 8,4 перше з них на 20% менше друге а

друге віноситься до третього як 5:9 знайди ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Кира.

Ответ:ср арифм = 8,4 => сума = 8.4 * 3 = 25,2

1 число відноситься до 2 числа як 80% / 100% = 4/5, а друге відноситься до третього як 5: 9 => 4/5/9-відношення трьох чисел

1ч) 25,2 / (4 + 5 + 9) * 4 = 5,6

2год) 25,2 / (4 + 5 + 9) * 5 = 7

3ч) 25,2 / (4 + 5 + 9) * 6 = 12,6

Пошаговое объяснение:вот