Довжина прямокутника дорівнює 18см, а його площа – 162см2.Знайдіть периметр прямокутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Герасименко Елизавета.

1)162:18=9(см)-ширина

2)P=18+9=27(см)

Відповідь:P=27см