A-ның қандай мәнінде теңдеудің шектеусіз көп шешімі болатынын жаз: 0,5ax – 1,5 = –0,5x –


Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Виктория.

Ответ:

-1

Пошаговое объяснение:

0,5ax + 0,5x = - 3/2 + 1,5

0,5x(a + 1) = 0

a + 1 = 0

a = -1