ПЛИЗ ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!!!!!!!! Задача- b-ның қандай мәнінде 2x+12=20 және 3x+3b=60 теңдеулері

мәндес болады?. Дам за решение 20 баллов.

Ответы на вопрос

Отвечает Плотников Миша.

Ответ:

2x+12=20

2x=20-12

2x=8

x=8:2

x=4                  

3*4+3b=60

12+3b=60

3b=60-12

3b=48

b=48:3

b=16

Пошаговое объяснение: