(4+3а)х=6+5а теңдеудің түбірі(-3) ке тең? а-ның қандай мәнінде


Ответы на вопрос

Отвечает Родюк Андрей.

Пошаговое объяснение:

-3(4+3а) =16+5а

-12-9а=16+5а

-9а-5а=16+12

-1,4а=28

а=-2