знайдіть периметр рівнобедреного трикутника основа якого дорівнює 16 см а бічна сторона на 2см

меньша за основу

Ответы на вопрос

Отвечает Гордон Александр.

Бічні сторони по 16-2=14 см.

Р=16+14+14=44 см.

Відповідь: 44 см.