Пінгвін стрибнув з крижини у воду і рівномірно поплив зі швидкістю 12 м /с. Коли він проплив 192 м,

з тієї ж крижини у тому ж напрямку стрибнув у воду і поплив зі швидкістю 8м /с другий пінгвін. Яка відстань буде між пінгвінами через 40с від того часу, коли поплив другий пінгвін?

Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимов Данила.

Ответ:

352м

Пошаговое объяснение:

12м/с-8м/с=4м/с( перший пінгвін пливе швидше на 4 м/с)

з етого имеем

4м/с*40с=160м (первый пингвин проплил на 160м больше второго)

192м+160м=352м