Обчисліть діаметр кола та його довжину, якщо його радіус дорівнює а) 4см, б)1дм, в) 1см

22ммсрочно потрібно розв'язати і розписати!!!!!​​

Ответы на вопрос

Отвечает Третьяков Данила.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Чтобы найти диаметр, надо радиус умножить на 2

а) 4*2=8 см

б) 1*2=2 дм

в) 1см22мм=32 мм

32*2=64 мм=6 см 4 мм

Длина окружности надо диаметр умножить на п=3,14

а) 8*3,14=25,12 см

б) 2*3,14=6,28 дм

в)  32 *3,14=100,48 мм=104 см 8 мм