56Обчисліть площу - круга, якщо його радіус дорівнює 9м.​


Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Евгений.

Ответ:

S=81π

Пошаговое объяснение:

S=πR²=π*9²=81π

Отвечает Сахипгареев Ильдар.

Ответ:

S=254,34 м²

Пошаговое объяснение:

S=пR²  ,де п  постiйна  величiна 3,14 ,а R радіус.

Пiдставляемо даннi  в формулу.

S=3,14*9²=3,14*81=254,34 м²