Ймовірність появи виробу першого ґатунку дорівнює 0,3. Знайти ймовірність того, що з трьох

перевірених виробів не більше двох буде першого ґатунку. Вероятность появления изделия первого сорта равна 0,3. найти вероятность того, что из трех проверенных изделий не более двух будет первого сорта.

Ответы на вопрос

Отвечает Чернакова Валерия.

Відповідь:

0.973

Покрокове пояснення:

Ймовірність 1го гатунку р=0,3

Ймовірність не 1го гатунку q=1-0,3=0,7

Ймовірність появи не більше двох = ймовірність жодного+ймовірність одного+ймовірність 2 виробів 1го гатунку

Р=C_3^0×p^0×q^3+C_3^1×p^1×q^2+C_3^2×p^2×q^1

Або 1-ймовірність всі три 1го гатунку

С_3^3×р^3×q^0=p^3=0,3^3=0.027

P=1-0.027=0.973