з першої ділянки зібрали 9 мішків картоплі, а з другої - 1 такі самі мішки. з другої ділянки

зібрали 250 кг менше ніж із першої. скільки кілограмів картоплі зібрали з кожної ділянки​

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Ева.

Ответ:

Відповідь:зібрали 2250кг з кожної ділянки

Пошаговое объяснение:

1)9-1=8(м.)

2)8×250=2000(кг)

3)250+2000=2250(кг)