з однієї ділянки зібрали 9 мішків картоплі а з другої 4 такі самі мішки. з другої ділянки зібрали

на 250 кг. менше ніж з першої.скіільки кг. картоплі зібрали з кожної ділянки.

Ответы на вопрос

Отвечает Гараева Дария.
1)9-4=5(м.)- різниця в зібраних мішках
2)250:5=50(кг) - в одному мішку
3)9*50=450(кг)- зібрали з першої ділянки
4)4*50=200(кг)-з другої ділянки
Відповідь: З першої ділянки зібрали 450 кілограмів картоплі, а з другої ділянки- 200 кілограмів .