ХЕЕЛП ДАЮ 15 БАЛОВ No1. 1) Запишіть число 54,1098 у вигляді суми розрядних доданків. 2) Округліть

це число: до сотень; до сотих; до тисячних. No2. Встановіть порядок дій і знайдіть значення виразу: 1− (0,342+ 0,1897) − (0,6 −0,598). Результат округліть до десятих. No3. 1) Розв’яжіть рівняння 3,97х + 20,4х + 0,63х = 5050. 2) Якщо деяке число зменшити на 0,76, а потім отриману різницю відняти від 5,05, то отримаємо 2,075. Знайдіть невідоме число (складіть та розв’яжіть рівняння).

Ответы на вопрос

Отвечает Манапбайкызы Улданка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)50+4+0,1+0,09+0,0008

2)1; 54,11; 54,110

№2

0,342+0,1897=0,5317

0,6-0,598=0,002

1-0,5317=0,4683

0,4683-0,002=0,4663=0,5

№3

25х=5050

Х=202

5,05-(Х-0,76)=2,075

5,05-х+0,76=2,075

-х=2,075-5,05-0,76

-х=-3,735

х=3,75