Знайдіть первісну функції y=sin x, графік якої проходить через початок координат. А) 1 - cos x Б)

cos x - 1 В) - cos x - 1 Г) cos x + 1 Д) - sin x + 1

Ответы на вопрос

Отвечает Дубина Дима.

Ответ:

F(x)=1-cosx     ответ А

Пошаговое объяснение:

f(x)=sin x

F(x)= -cosx+C          O(0,0)  =>  F(x)=0, x=0

0= - cos0+C

0= -1+C

C=1

F(x)= -cosx+1

F(x)=1-cosx