При пошитті шкільної форми для дівчаток 5-го класу на спідничку беруть 0,5м тканини, на жилет 0,14м

менше, ніж на спідничку, а на піджак - в 3 рази більше ніж на жилет. Скільки тканини потрібно для пошиття всього комплекту одягу для дівчинки і скільки тканини піде на пошиття таких комплектів для 18 дівчаток? ПОМОГИТЕ ПЖ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шухрова Маргарита.

Відповідь:

1) 0,5-0,14=0,36

2) 0,36*3=1,08

3)1,08+0,36+0,5=1,94

4)1,94*18=34,92

Відповідь: 34,92 м

Покрокове пояснення: