Мати доручила Сашку купити 1,5 кг печива, 0,8 кг вафель і 0,5 кг цукерок. Чи вистачить Сашку 180

грн, якщо 1 кг печивакоштує 48грн, 1 кг вафель - 65 грн, а 1 кг цукерок — 120 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кийко Арсений.

1.5 кг печива це 48*1.5 =72(грн)

0.8 кг вафель це 65*0.8=52(грн)

0.5 кг цукерок це 120*0.5=60(грн)

Додаємо і виходить

72+52+60=184

Тобто Сашку не вистачить тих грошей, що йому дала мати, бо вона дала тільки 180 грн, не виставить 4 грн