Різниця двох чисел дорівнює 64. Знайдіть ці числа, якщо 5/9 більшого з них дорівнюють 60% меншого.

У ВІДПОВІДЬ ЗАПИШІТЬ БІЛЬШЕ ЧИСЛО СРОЧНО ДАМ 40) БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Дёмина Елизавета.

х - первое число (большее)

у - второе число

60%=0,6

х-у=64

5/9 х =0,6у       (избавимся от знаменателя)

.

х-у=64

5х=0,6*9у      

.

х=64+у

5(64+у)=5,4у

.

х=64+у

320+5у=5,4у

.

х=64+у

5,4у-5у=320

.

х=64+у

0,4у=320

.

у=320:0,4

х=64+у

.

у=800

х=864