Автотурист проїхав I дня 52% всього шляху, а II дня решту - 336 Скільки кілометрів проїхав турист

за 2 дні? Скільки кіломепроїхав він за I день.СРОЧНО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Страчёв Сергей.

48% = 336

100% = x

-----------

x = (336*100):48 = 700

700 * 0.52 = 364 км

Ответ : 364 км

Отвечает Мухина Юлия.

Відповідь:за 1 день 364 км, за два дня 700 км

Покрокове пояснення:делаем пропорции 48/52=336/x;x=336*52/48=364,за 1 день,

364+336=700,за два дня