Задача номер 12 б автотурист проїхав першого дня 52 % всьго шляху ; а 2 дня решту 336 км. Скільки

км проїхав турист за 2 дні? Скільки км проїхав він за 1 день?

Ответы на вопрос

Отвечает Цыренова Арюна.

1) 52+12=64(км)
2) 336:2=168 (км )
3) 168×2=336 (км)
4) 336+168+64=568 (км)
ОТВЕТ:568 км проихав вин за 1 день