Автотурист у перший день проїхав 24 % всього запланованого шляху, а в други день - 46 % шляху, а в

третій решту 150 км.Скільки проїхав автотурист за три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Земдиханова Айгуль.
100-24-46=30% всього шляху проїхав турист в 3 день
30% - 150 км
100% - х км
х=100*150/30=500 км - проїхав турист за 3 дні