Гелікоптер, маса якого 27,2 т, піднімає на троса вертикально вгору вантаж масою 15,3 т із

прискорення 0,6 м/с. Знайти силу тяги гелікоптера і силу, яка діє

Ответы на вопрос

Отвечает Чистяков Ярослав.

Дано:

m1=27,2 т=2,27*10^4 кг

m2=15,3 т=1,53*10^4 кг

a=0,6 м/с^2

Найти:

F-?

T-?

______________________________

m2a=T-m2g;

m1a=F-m1g;

(m1+m2)a=F-(m1+m2)g;

F=( m1+m2)(a+g).

[F]=(кг+кг)*(м/с^2+м/с^2)=кг*м/с^2=Н.

F=(2,72*10^4+1,53*10^4)(0,6*10)≈4,5*10^5 (Н).

T=(a+g)*m2.

[T]=(м/с^2+м/с^2)*кг=кг*м/с^2=Н.

T=(0,6+10)*1,53*10^4≈1,6*10^5 (Н).

Ответ: F=4,5*10^5 Н, Т=1,6*10^5 Н.