У шкільну їдальню привезли 840 кг овочів. Картопля становила 1/3 усіх овочів, цибуля 2/7 усіх

овочів, арешту буряк. Скільки кілограмів окремо картоплі, цибуля та буряку привезли в шкільну їдальню?​

Ответы на вопрос

Отвечает Холкина Надя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

840 * 1/3= 280 кг картопля

840 *2/7= 240 кг цибуля

840 - 280 - 240 = 320 кг буряка

Отвечает Буланкина Алёна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. 840 * 1/3 = 280 кг привезли картофеля

2. 840* 2/7 = 240 кг привезли лука

3. 840 - (280+240) = 840 - 520 = 320 кг свеклы привезли