У ШКІЛЬНУ ЇДАЛЬНЮ ПРИВЕЗЛИ 840 КГ ОВОЧІВ.КАРТОПЛЯ СТАНОВИЛА 1\3 УСІХ ОВОЧІВ,ЦИБУЛЯ -2\7 УСІХ

ОВОЧІВ,А РЕШТУ - БУРЯК. СКІЛЬКИ КІЛОГРАМІВ ОКРЕМО КАРТОПЛІ,ЦИБУЛІ ТА БУРЯКУ ПРИВЕЗЛИ В ШКІЛЬНУ ЇДАЛЬНЮ? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Плужников Витя.
1)840×1/3=280(кг)-привезли картоплі в їдальну; 2)840×2/7=240(кг)-привезли цибулі; 3)840-(280+240)=320(кг)-привезли буряків. Відповідь:280кг, 240кг, 320кг.