один метр тканинидля сукнікоштує 38.5грн що в 2.2 разу дешевше ніж один метр теанини для костюму.

Наскільки гривень 2.5 м тканини для костюму доржчі ніж 2.6 м тканини для сукні

Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Виктория.

Ответ:111,65

Пошаговое объяснение:

38.5*2.2=84,7

(84,7*2,5)-(38,5*2,6)=211,75-100,1=111,65