Один метр для скатертини коштує 29.4грн що в 2.5 разу дешевше ніж один метр тканини дляштор на

скільки гривень 2ю4 м тканини для штор дорожчі ніж 2.5 м тканини для скатертини пожалуста строчно

Ответы на вопрос

Отвечает Костомарова Ксения.

29.4*2,5=73.5(грн) - коштує один метр тканини для штор;

73,5*2,4=176,4(грн) - коштує 2,4 м тканини для штор;

29,4*2,5=73,5(грн) - коштує 2,5 м тканини для скатертини;

176,4 - 73,5=102,9(грн) - на стільки 2,4 м тканини для штор дорожчі, ніж 2,5 м тканини для скатертини.