Спростіть вираз та обчисліть його значення 1,2а + 1,8а, якщо а= -0,01 O 00,03О-0,02IО-0,03О 0,3​


Ответы на вопрос

Отвечает Пряхина Арина.

Ответ:

1,2а+1,8а=3а=3×(-0,01)=-0,03