1 )Число, 1/3 якого дорівнює 80 з розясненням 2)1/2 гарбуза становить 4кг. Яка маса всього

гарбуза. Знайти 2/7 від 36309

Ответы на вопрос

Отвечает Мацунова Дана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 )Число, 1/3 якого дорівнює 80

число = 80 : (1/3) = 240

2)1/2 гарбуза становить 4кг.

маса всього гарбуза = 4: (1/2) = 8 кг

3) Знайти 2/7 від 36309

36309 * (2/7) = 10374